BAŞA DÖN

Sıkça Sorulan Sorular

Fikrim var, nasıl yatırım alabilirim?

Fikir Havuzu başlığında bulunan formu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru koşullarıyla ilgili detaylı bilgi almak için Başvuru Kriterleri başlığını okuyabilirsiniz.

Seçim Değerlendirme Süreçi

Konusunun uzmanı DreamVenture ekibi gönderdiğiniz online başvuruyu ilk başta ön değerlendirmeye alacaktır. Ön elemeyi geçen proje sahipleri telefonla aranıp yüzyüze görüşmek için telefonla aranacaktır.

Başvuru için ücret alınıyor mu?

Başvuru ve devamındaki süreçte herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Fikirlerimin başka bir yerde kullanılmayacağından nasıl emin olabilirim?

Erkyazılım sitesinde yayınladığı Gizlilik Politikasıyla gerekli olan güven ve gizlilik ortamını temin etmektedir.

Erkyazılım'ın benzerlerinden farkı nedir?

Erkyazılım, fikir sahibi ile yatırımcı arasında doğru köprü kurmak amacıyla kurulmuştur. Hızlı hayata geçecek projeleri kendisi desteklemektedir. Yüksek bütçeli projeleri olgunlaştırmakta ve Yatırımcı ağında bulunan birden fazla yatırımcıya, yatırımcının anlayabileceği dil ile sunmaktadır.

Erkyazılım, projenin başarılı bir şekilde hayata geçmesi, sağlıklı bir şekilde büyümesi için gerekli olan Danışmanlık ve Altyapı hizmetlerini birinci elden verebilmektedir.

Önerdiğim proje/fikir size başkası tarafından da önerilmişse?

Gönderdiğiniz proje başka bir girişimci tarafından da önerilmiş olabilir, ya da Erkyazılım'ın geliştirdiği projeler arasında yer alıyor olabilir. Bu durumda hangi projenin öne alınacağına Erkyazılım yetkilileri karar vermektedir.